Sağlığınızın Gülümseyen Yüzü

cagri-merkezi-icon.png

Kocaeli Atakent Cihan Hastanesi

Check-Up Paketleri

İletişim

Atakent Cihan Hastanesi

Ulaşım Bilgilerimiz

Sizin için hazırladığımız ulaşım bilgilerinden yararlanarak hastanemizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hastanemizin Önünde Yer Alan Cihan Hastanesi Durağından Geçen Hatlar

  • 147: Bekirdere – Çınarlı Hattı

Hastanemize Yakın Diğer Duraklardan Geçen Hatlar

Şehit Kazım Caddesi Durağı’ndan Geçen Hatlar

  • 126:  Körfezkent-Sopalı-Derince- Halk Evi – Doğu Kışla – Y.Kaptan
  • 118: Öğretmenler – Derince – Halk Evi – Santral – Bekirdere – Otogar (İŞOT)

 

Paşa Caddesi 2 Durağından Geçen Hatlar

  • 118: Öğretmenler – Derince – Halk Evi – Santral – Bekirdere – Otogar (İŞOT)

 

Paşa Caddesi 3 Durağından Geçen Hatlar:

  • 118: Öğretmenler – Derince – Halk Evi – Santral – Bekirdere – Otogar (İŞOT)

 

Paşa Caddesi 5 Durağından Geçen Hatlar:

  • 126: Körfezkent-Sopalı-Derince- Halk Evi – Doğu Kışla – Y.Kaptan

Otogar-Sekapark  Tramvay Hattını kullanarak hastanemize ulaşmak için tramvaya bindikten sonra Yenişehir durağında ininiz. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndan batı istikametinde ilerleyiniz. Şht. Şelçuk Gökdağ Sokak yönünde ilerlemeye devam ediniz. Sokağın bitişinde Doğancan Sokak istikametinde sola dönünüz. Hisar Sokağa ulaştıktan sonra sola dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

İzmit Tren Garın’da indikten sonra tramvaya bininiz, Yenişehir durağında ininiz. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndan batı istikametinde ilerleyiniz. Şht. Şelçuk Gökdağ Sokak yönünde ilerlemeye devam ediniz. Sokağın bitişinde Doğancan Sokak istikametinde sola dönünüz. Hisar Sokak’a ulaştıktan sonra sola dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

Sakarya Yönünden Gelenler

 Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden gelenler, bu yolu takip ederek İzmit (otogar) gişelerinden giriş yapınız. Yalova Bursa İstanbul yönüne soldan düz devam ediniz. Yolu düz takip ediniz. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. 1. Çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci sağdan Bulut Sokak yönüne sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

D-100 üzerinden gelenler

bu yolu takip ederek İzmit’e kadar geliniz. Yalova-Kandıra- İstanbul yönüne doğru sağdan çıkış yapınız. İlerleyiniz. Kandıra yönüne doğru sağa dönüş yapınız. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. Döner Kavşaktan 4. çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci sağdan Yalı Sokak yönüne sağa dönünüz. Sağ tarafta Hastanemizi göreceksiniz.

İstanbul – Gebze Yönünden Gelenler

Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden gelenler, bu yolu takip ederek İzmit (otogar) gişelerinden giriş yapınız. Yalova Bursa İstanbul yönüne soldan düz devam ediniz. Yolu düz takip ediniz. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. Döner Kavşaktan 4. çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci Sağdan Yalı Sokak yönüne sağa dönünüz. Sağ tarafta Hastanemizi göreceksiniz.

 

Körfez – Derince – İzmit Merkez Yönünden Gelenler (D100)

D100 rotasını izleyiniz. İstanbul – Şehir Merkezi çıkışına doğru sağdan ayrılınız. Işıklardan sonra ilk sola döner kavşak istikametine doğru dönünüz ve yolun karşı tarafına geçiniz. Shell Petrol Ofisi sağınızda kalacak şekilde Bağdat Caddesi istikametinde sağdan ilerlemeye devam ediniz. İkinci sağdan Demokrasi Caddesi’ne doğru ayrılınız ve ilerleyiniz. Işıklardan Adnan Menderes Bulvarına istikametinde sola dönünüz ve düz ilerleyiniz. Yolu karşısına geçiniz ve ilerlemeye devam ediniz. İkinci sağdan Kaya Sokak İstikametine sağa dönünüz ve düz ilerleyiniz. 400 metre sonra Hastanemizi göreceksiniz

Bursa – Yalova Yönünden Gelenler

D-130 Karayolo’nu takip ederek İzmit’e kadar geliniz. İstanbul – Adapazarı Kavşağı’na ulaştığınızda D-605 karayolunu takip ederek sağ yönden ilerlemeye devam ediniz. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. Döner Kavşaktan 4. çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci Sağdan Yalı Sokak yönüne sağa dönünüz. Sağ tarafta Hastanemizi göreceksiniz.

Geldiğiniz bütün bu güzergahlarda belli bir noktadan sonra yönlendirme levhaları sizlere yardımcı olacaktır.

İletişim Formu

Sayfa dilini değiştir: English (İngilizce)

Sağlık Rehberi

EMDR Terapisi Nedir?

EMDR Terapisi, güçlü bir psikoterapi yöntemi olan göz hareketleriyle sistematik duyarsızlaştırma ve yeniden işleme çift yönlü uyarımlarla travmatik anının yeniden işlenmesini sağlayarak işlenmemiş anının yaşama

Sınav Kaygısı

Sınav Kaygısı Ne İle İlişkilidir? Bireyin sınava yüklediği anlamlar, sınavla ilgili zihinde oluşturulan imaj, sınav sonrası duruma ilişkin atıflar ve sınav sonrası elde edilecek kazanımlara

Eklem ve Kas Hastalıklarının Tedavisinde ACRS Serum Yöntemi

ACRS (otolog sitokin zengin serum), hastanın kendi kanından özel olarak geliştirilen bir serum bileşiğidir. İçeriğinde yenilenme sürecini destekleyen aktive edilmiş büyüme faktörleri ve bağışıklık sistemi

Şeker Hastalığı ve Ayak Yaraları

Diyabet, diğer ismiyle şeker hastalığı, çağımızın müzmin hastalıkları arasında ön sıralarda yer almaktadır. Besinlerle alınarak kana karışan şekerin vücutta yıkılarak enerjiye dönüştürülememesi hastalığın karakteristik özelliğidir.