tren

İletişim

ATAKENT YALOVA
Çağrı Merkezi
444 16 77
Adres
Adnan Menderes, Mahallesi, Ufuk Sk. No:7 Merkez/Yalova
E-posta
yalova@atakent.com

 

_________________

 

 

ULAŞIM BİLGİLERİMİZ

Sizin için hazırladığımız ulaşım bilgilerinden yararlanarak hastanemizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Toplu Taşıma Araçları İle Geliş
Yalova Otogarı’ndan Toplu Taşıma İle Geliş: Yalova Terminali’de inen misafirlerimiz, Terminal araç otopark kısmından hareket eden şehir içi minibüslerini kullanarak Yalova Şehir Merkezi’ne geliniz, İDO Durağı’nda ininiz. İDO Durağı’ndan aşağıdaki minibüs hatlarından birine tekrar binerek hastanemize ulaşabilirsiniz:
– Kiptaş-Toki Minibüs Hattı (Yeşil Hat)
– Elmalık Köyü-Emirbayırı Minibüs Hattı (Kırmızı Hat)
– Kazımiye-Modern Life Evleri Minibüs Hattı (Mavi Hat)

*Yukarıda belirtilen hatlar ile Atakent durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

ÖZEL ARAÇ İLE GELİŞ

İDO Feribotu ile Gelen Araçlar İçin

İDO iskelesi araç çıkışından alt geçidi kullanarak Bursa yolunu takip ediniz. 3 km sonra Yalova Otogar çıkışından sağa dönünüz. Otogar sağınızda kalacak şekilde batı yönünde ilerleyiniz. Takip ettiğiniz yol Kınalı Sokak olacaktır. Bu sokak rampasını çıkıp tekrar aşağıya indiğinizde yolun bitiminden sağ tarafa Vatan Caddesi istikametine dönünüz. 50 metre İlerledikten sonra Beyazıt Sokak yönünde sola dönünüz ve batı yönünde ilerlemeye devam ediniz. Önce köprüyü, daha sonra trafik ışıklarının olduğu kavşağı geçtikten sonra ilk yol ayrımından sağ tarafa Şehit Yaşar Kuş Caddesi‘ne dönünüz. 50 metre sonra sağ tarafta hastanemizi görmüş olacaksınız.

İstanbul Yönünden Gelen Araçlar İçin

E80 Karayolu üzerinden Ankara yönünde devam ediniz. Bursa-Yalova yol ayrımından dönerek Osmangazi Köprüsü’nü geçiniz. Köprüyü geçtikten sonra Altınova-Yalova yol ayrımından sağ çıkışı kullanınız. Bu yolu Yalova ‘ya gelene kadar takip ediniz. Yalova şehir merkezi girişinde Bursa-Orhangazi tabelasını takip edip köprü üst geçidini kullanıp soldan devam ediniz. 3 km sonra Yalova Otogar çıkışından sağa dönünüz. Otogar sağınızda kalacak şekilde batı yönünde ilerleyiniz. Takip ettiğiniz yol Kınalı Sokak olacaktır. Bu sokak rampasını çıkıp tekrar aşağıya indiğinizde yolun bitiminden sağ tarafa Vatan Caddesi istikametine dönünüz. 50 metre İlerledikten sonra Beyazıt Sokak yönünde sola dönünüz ve batı yönünde ilerlemeye devam ediniz. Önce köprüyü, daha sonra trafik ışıklarının olduğu kavşağı geçtikten sonra ilk yol ayrımından sağ tarafa Şehit Yaşar Kuş Caddesi ‘ne dönünüz. 50 metre sonra sağ tarafta hastanemizi görmüş olacaksınız.

İzmit Yönünden Gelen Araçlar İçin

D130 karayolunu kullanarak Yalova’ya doğru ilerleyiniz. Yalova şehir merkezi girişinde Bursa-Orhangazi tabelasını takip edip köprü üst geçidini kullanıp soldan devam ediniz. 3 km sonra Yalova Otogar çıkışından sağa dönünüz. Otogar sağınızda kalacak şekilde batı yönünde ilerleyiniz. Takip ettiğiniz yol Kınalı Sokak olacaktır. Bu sokak rampasını çıkıp tekrar aşağıya indiğinizde yolun bitiminden sağ tarafa Vatan Caddesi istikametine dönünüz. 50 metre İlerledikten sonra Beyazıt Sokak yönünde sola dönünüz ve batı yönünde ilerlemeye devam ediniz. Önce köprüyü, daha sonra trafik ışıklarının olduğu kavşağı geçtikten sonra ilk yol ayrımından sağ tarafa Şehit Yaşar Kuş Caddesi ‘ne dönünüz. 50 metre sonra sağ tarafta hastanemizi görmüş olacaksınız.

Bursa Yönünden Gelen Araçlar İçin

E881/D575 karayolunu kullanarak Yalova’ya doğru ilerleyiniz. Yalova şehir girişindeki sanayi sitesini geçtikten sonra Otogar tabelasını takip ederek sağdan köprü üzerine çıkınız ve ilk ayrımdan sola dönünüz. Otogar sağınızda kalacak şekilde batı yönünde ilerleyiniz. Takip ettiğiniz yol Kınalı Sokak olacaktır. Bu sokak rampasını çıkıp tekrar aşağıya indiğinizde yolun bitiminden sağ tarafa Vatan Caddesi istikametine dönünüz. 50 metre İlerledikten sonra Beyazıt Sokak yönünde sola dönünüz ve batı yönünde ilerlemeye devam ediniz. Önce köprüyü, daha sonra trafik ışıklarının olduğu kavşağı geçtikten sonra ilk yol ayrımından sağ tarafa Şehit Yaşar Kuş Caddesi ‘ne dönünüz. 50 metre sonra sağ tarafta hastanemizi görmüş olacaksınız.

Geldiğiniz bütün bu güzergahlarda belli bir noktadan sonra yönlendirme levhaları sizlere yardımcı olacaktır.