tren

İletişim

ATAKENT ORHANGAZİ
Online Randevu
444 16 77
Adres
Yenişehir Özden Sokak, Hakkı Konyalı Sk. D:No:33
E-posta
orhangazi@atakent.com

 

_________________

 

 

ULAŞIM BİLGİLERİMİZ

Sizin için hazırladığımız ulaşım bilgilerinden yararlanarak hastanemizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Toplu Taşıma Araçları İle Geliş

 

İznik Yönünden Geliş

İznik’ten gelecek hastalarımız, İznik terminalinden Orhangazi yönünde gelen otobüslere bininiz. Yolculuğunuz yaklaşık olarak 40 dakika sürecektir. Bu yönden gelen minibüsler Tıp Merkezimizin yakınından geçmektedir. Yaklaşık 40 dakika sonra Yalova yolu üzerinde bulunan Tıp Merkezimize ulaşmış olacaksınız.

Yalova Yönünden Geliş

Yalova’dan gelecek hastalarımız, Yalova Şehir içi terminalinden Orhangazi yönünde gelen minibüslere bininiz. Yolculuğunuz yaklaşık olarak 20 dakika sürecektir. . Bu yönden gelen minibüsler Tıp Merkezimizin yakınından geçmektedir. Yaklaşık 20 dakika sonra Yalova yolu üzerinde bulunan Tıp Merkezimize ulaşmış olacaksınız.

Orhangazi’den Tıp Merkezimize Geliş

Orhangazi’de ikamet eden hastalarımız için tıp merkezimize gelen şehir içi minibüsleri şimdilik bulunmamaktadır; tıp merkezimize yakın minibüs duraklarında inip tıp merkezimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel Araç İle Geliş

İznik Yönünden Gelenler İçin: İznik ilçe merkezinden Orhangazi Caddesi istikametine doğru devam ediniz. D595 istikameti yönünde ilerleyiniz. Bursa – Yalova Yolu caddesine doğru sağa dönünüz. 150 metre sonra Alt Kaynarca Caddesi’ne doğru sağa dönünüz. Tıp merkezimize varmış olacaksınız.

Bursa Yönünden Gelenler İçin: Bursa Şehirler Arası Otobüs Terminali’nden İKEA istikametine doğru sola dönünüz. Döner kavşaktan Terminal Caddesi’ne doğru birinci çıkıştan çıkınız. İstanbul – Ankara yönüne doğru hafif sağa dönünüz. D575 istikametine doğru sol yönden ilerleyiniz. Yalova – İstanbul yönündeki D575 istikametine doğru ilerlemeye devam ediniz. Orhangazi -Yalova yönündeki Bursa-Yalova Yolu Caddesi istikametine doğru sol yönden ilerlemeye devam ediniz. Alt Kaynarca Caddesi istikametine doğru sağa dönünüz. Daha sonra Turist Yolu istikametine doğru sola dönünüz. Tıp merkezimize varmış olacaksınız.

Yalova Yönünden Gelenler İçin: Yalova şehir merkezinde yer alan döner kavşaktan Termal-Çınarcık yönündeki Yalova-Bursa Yolu Caddesi istikametine doğru birinci çıkıştan çıktıktan sonra D 575 istikametine doğru devam ediniz. D 575 kavşağından u dönüşü yaparak Alt Kaynarca Caddesi istikametine doğru sağa dönünüz. Daha sonra Turist Yolu Caddesi istikametine doğru sağa dönünüz. Tıp merkezimize varmış olacaksınız.

Orhangazi İlçe Merkezi’nden Gelenler İçin: Yalova Caddesi üzerinden yola çıkınız. Sümer Sokak istikametine doğru sağa dönünüz. Daha sonra Cami Sokak istikametine doğru sağa dönünüz. Bir müddet sonra Alt Kaynarca Caddesi istikametine doğru sola dönünüz. Biraz ilerledikten sonra Turist Yolu istikametine doğru sola dönünüz. Tıp merkezimize varmış olacaksınız.