tren

Psikoloji

Anasayfa » Birimlerimiz » Psikoloji

Atakent Sağlık Grubu Psikoloji bölümü hastane ve tıp merkezlerimizde hizmet vermektedir.

Uzman Psikologlar tarafından psikolojik hastalıklar arasında en yaygın görülen; depresyon, madde bağımlılıkları, cinsel problemler, bağımlılıklar ve korku halleri, panik atak, anksiyete (Bunaltı) bozukluğu, obesesif – kompulsif (Takıntı Hastalığı) bozukluğu, sosyal fobi, bipolar (iki uçlu duygudurum) bozukluğu, posttravmatik (travma sonrası) stres bozukluğu, somataform bozukluklarının tedavisi yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için: Alo Atakent 444 16 77

Psikoloji Bölümü Tanı ve Tedavi Hizmetleri

Atakent Sağlık Grubu Psikoloji bölümleri; bireysel psikoterapi, aile terapisi, evlilik ve çift terapisi, ergen ve çocuk psikoterapisi hizmeti sunmaktadır.

Çocuk ve Ergen Psikolojisi

Kız ve erkek çocuklarının kişilik oluşumunda önemli bir etkiye sahip olan çocukluk ve ergenlik dönemlerinde oluşabilecek psikolojik rahatsızlıkların ihmal edilmesi ilerleyen dönemlerde kişilik bozukluklarına yol açabilmektedir. Bunun için bu dönem bir Uzman desteği ile dikkatli bir şekilde takip edilmelidir.

Çocuğunuzda davranış bozukluğu mu fark ettiniz? Sınav stresi mi var? Kardeş kıskançlığı mı yaşıyor? Psikolojik danışmanlık desteği alması gerektiğini unutmayın!

Yetişkin Psikolojisi

Ergen ve Yetişkin Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Oyun Terapisi

Okul Fobisi

Çocuklarda Özgüven Sorunları

Çocuklarda Davranış Bozukluğu

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

Depresyon

Sınav Kaygısı

Öfke Kontrol Sorunları

Obsesif Kompulsif Bozukluk