tren

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Ali Rıza Özcan Özel Atakent Hastanesi’nde

opr dr ali rıza özcan

Gerçekleştirdiği başarılı tedaviler ile Yalova ve çevresinin güvenini kazanan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Ali Rıza Özcan, Özel Atakent Hastanesi’nde hasta kabulü yapmaya başladı.

1979 yılında Göksun’da doğan Opr. Dr. Ali Rıza Özcan, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını 2001-2007 yılları arasında Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayan Özcan, sırasıyla Kastamonu Devlet Hastanesi, Erzurum Mareşal Çakmak Askeri Hastanesi, Kastamonu Devlet Hastanesi, Özel Milas İzan Hastanesi, Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi, Kastamonu Devlet Hastanesi ve Yalova Devlet Hastanesi’nde sağlık hizmeti sundu.

Şubat ayı itibari ile Özel Atakent Hastanesi’nde hasta kabulü yapmaya başlayan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Ali Rıza Özcan, “Bel Boyun Fıtıkları”, “Ağrı Tedavileri (Nokta Atış Tedavisi, Foraminal Enjeksiyon, Epiduroskopi vb.), “Beyin ve Omurilik Tümörü Ameliyatları”, “Anevrizma Ameliyatları”, “Skolyoz Cerrahisi”, “Beyin Kanama Ameliyatları”, “Hidrosefali Ameliyatları”, “Omurga Kırığı Ameliyatları” ve “Sinir Sıkışma Ameliyatları” alanlarında tam zamanlı tanı ve tedavi hizmeti sunacak.

 

25.05.2022, 11:04