tren

Atakent Cihan İletişim

Anasayfa » Atakent Cihan İletişim
ATAKENT KOCAELİ
Çağrı Merkezi
0 850 299 99 99
Adres
Yenişehir Mah. Özden Sk. D:No:33 İzmit/KOCAELİ
E-posta
kocaeli@atakent.com

 

_________________

 

 

ULAŞIM BİLGİLERİMİZ

Sizin için hazırladığımız ulaşım bilgilerinden yararlanarak hastanemizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçları İle Geliş

Hastanemizin Önünde Yer Alan Cihan Hastanesi Durağından Geçen Hatlar:

147: Bekirdere – Çınarlı Hattı

Hastanemize Yakın Diğer Duraklardan Geçen Hatlar:

Şehit Kazım Caddesi Durağı’ndan Geçen Hatlar:

126:  Körfezkent-Sopalı-Derince- Halk Evi – Doğu Kışla – Y.Kaptan

118: Öğretmenler – Derince – Halk Evi – Santral – Bekirdere – Otogar (İŞOT)

Paşa Caddesi 2 Durağından Geçen Hatlar:

118: Öğretmenler – Derince – Halk Evi – Santral – Bekirdere – Otogar (İŞOT)

Paşa Caddesi 3 Durağından Geçen Hatlar:

118: Öğretmenler – Derince – Halk Evi – Santral – Bekirdere – Otogar (İŞOT)

Paşa Caddesi 5 Durağından Geçen Hatlar:

126: Körfezkent-Sopalı-Derince- Halk Evi – Doğu Kışla – Y.Kaptan

Tramvay İle Geliş

Otogar-Sekapark  Tramvay Hattını kullanarak hastanemize ulaşmak için tramvaya bindikten sonra Yenişehir durağında ininiz. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndan batı istikametinde ilerleyiniz. Şht. Şelçuk Gökdağ Sokak yönünde ilerlemeye devam ediniz. Sokağın bitişinde Doğancan Sokak istikametinde sola dönünüz. Hisar Sokağa ulaştıktan sonra sola dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

Hızlı Tren İle Geliş

İzmit Tren Garın’da indikten sonra tramvaya bininiz, Yenişehir durağında ininiz. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndan batı istikametinde ilerleyiniz. Şht. Şelçuk Gökdağ Sokak yönünde ilerlemeye devam ediniz. Sokağın bitişinde Doğancan Sokak istikametinde sola dönünüz. Hisar Sokak’a ulaştıktan sonra sola dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

Özel Araç İle Geliş

Sakarya Yönünden Gelenler İçin: Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden gelenler, bu yolu takip ederek İzmit (otogar) gişelerinden giriş yapınız. Yalova Bursa İstanbul yönüne soldan düz devam ediniz. Yolu düz takip ediniz. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. 1. Çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci sağdan Bulut Sokak yönüne sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

D-100 üzerinden gelenler, bu yolu takip ederek İzmit’e kadar geliniz. Yalova-Kandıra- İstanbul yönüne doğru sağdan çıkış yapınız. İlerleyiniz. Kandıra yönüne doğru sağa dönüş yapınız. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. Döner Kavşaktan 4. çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci sağdan Yalı Sokak yönüne sağa dönünüz. Sağ tarafta Hastanemizi göreceksiniz.

İstanbul – Gebze Yönünden Gelenler İçin: Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden gelenler, bu yolu takip ederek İzmit (otogar) gişelerinden giriş yapınız. Yalova Bursa İstanbul yönüne soldan düz devam ediniz. Yolu düz takip ediniz. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. Döner Kavşaktan 4. çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci Sağdan Yalı Sokak yönüne sağa dönünüz. Sağ tarafta Hastanemizi göreceksiniz.

 

Körfez – Derince – İzmit Merkez Yönünden Gelenler İçin (D100):

D100 rotasını izleyiniz. İstanbul – Şehir Merkezi çıkışına doğru sağdan ayrılınız. Işıklardan sonra ilk sola döner kavşak istikametine doğru dönünüz ve yolun karşı tarafına geçiniz. Shell Petrol Ofisi sağınızda kalacak şekilde Bağdat Caddesi istikametinde sağdan ilerlemeye devam ediniz. İkinci sağdan Demokrasi Caddesi’ne doğru ayrılınız ve ilerleyiniz. Işıklardan Adnan Menderes Bulvarına istikametinde sola dönünüz ve düz ilerleyiniz. Yolu karşısına geçiniz ve ilerlemeye devam ediniz. İkinci sağdan Kaya Sokak İstikametine sağa dönünüz ve düz ilerleyiniz. 400 metre sonra Hastanemizi göreceksiniz

Bursa – Yalova Yönünden Gelenler İçin: D-130 Karayolo’nu takip ederek İzmit’e kadar geliniz. İstanbul – Adapazarı Kavşağı’na ulaştığınızda D-605 karayolunu takip ederek sağ yönden ilerlemeye devam ediniz. Şehir Merkezi-Yahyakaptan çıkışından sağa dönünüz. Döner Kavşaktan 4. çıkıştan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı yönünde sağa dönünüz. Bir müddet ilerledikten sonra Şehit Selçuk Gökdağ yönüne sağa dönünüz. İlk soldan Bulut Sokağa doğru sola dönünüz. Düz devam ediniz. İkinci Sağdan Yalı Sokak yönüne sağa dönünüz. Sağ tarafta Hastanemizi göreceksiniz.

Geldiğiniz bütün bu güzergahlarda belli bir noktadan sonra yönlendirme levhaları sizlere yardımcı olacaktır.